تصفیه فاضلاب و تصفیه آب
دی سال نیرو
پکیج تصفیه آب سیار

در شرایط بحرانی مانند زلزله، سیل، جنگ و ...؛  معمولاً دسترسی به آب سالم و مطمئن محدود می شود . تکنولوژی های تصفیه آب شرب در شرایط اضطراری به منظور تصفیه آب زمانی است که کیفیت آب خام به طور موقت در اثر تأثیر پذیری از یک حادثه نامطلوب می شود. تصفیه آب در چنین شرایطی معمولاً از نوع تصفیه در محل است .
پکیج های تصفیه آب سیار، سریع ، قابل اعتماد و مقرون به صرفه برای رفع مشکل بحران آب ارائه می شوند . در این سیستم ها کلیه ادوات شامل تجهیزات پیش تصفیه ، تصفیه و گندزدایی و بسته بندی در یک کانتینر یا ریموک قرار میگیرد . تریلر حامل پکیج در کمترین زمان ممکن می تواند به محل برسد و خدمات تصفیه و تولید آب آشامیدنی را ارائه دهد .
پکیج های تصفیه آب قابل حمل در شرایط بحرانی مانند وقوع بلایای طبیعی (سیل، زلزله ، حشکسالی و...)، در زمان بروز جنگ، تامین آب ارودگاه و کمپ های نظامی و در مواقعی از سال که دسترسی به آب سالم آشامیدنی و بهداشتی محدود می شود کاربرد دارند.

 

پکیج تصفیه آب سیار

انواع واحدهای تصفیه قابل حمل

بر اساس نوع فرایند و منبع تأمین آب پکیج های ساخته شده توسط شرکت دی سال نیرو در دو نوع کانتینری و کامیونی موجود می باشد .

سیستم های کانتینری: در این مدل دستگاه تصفیه و بسته بندی درون یک کانتینر قرار گرفته و توسط تریلی به محل مورد نظر انتقال می یابد .
سیستم های کامیونی (ریموک): در این سیستم ها دستگاه تصفیه و بسته بندی بر ریموک قرار داده شده و در شرایط بحران (مانند شرایط جنگ ، سیل ، زلزله و .....) بین مکان های مختلف به راحتی جابه جا می شود . این سیستم ها قابلیت تصفیه کلیه آب های سطحی و زیرزمینی را دارا می باشد .

ویژگی های پکیچ تصفیه آب سیار  طراحی شده توسط شرکت دی سال نیرو

    تولید آب آشامیدنی خالص از هر گونه منبع آّ ب از جمله آب شور ، پساب ، آب های سطحی و آب چاه
    راه اندازی سریع
    پکیج تمام اتوماتیک، فقط 1 اپراتور نیمه ماهر برای فعال کردن و راه اندازی سیستم مورد نیاز است .
    دست یابی به کیفیت مطلوب برای آب آشامیدنی و بهداشتی
    حذف گل و لای با هر مقدار کدورت توسط فیلتر دیسکی و شنی
    قابلیت راه اندازی توسط ژنراتور برق
    جابه جایی آسان در هر نوع شرایط
    پیش تصفیه فیلتر دیسکی جهت فیلتر کردن اجسام ریز و درشت موجود در آب
    پیش تصفیه فیلتر شن جهت حذف گل و لای
    حذف ذرات معلق آب از قطر 40 تا 5 میکرون توسط میکرو فیلتر
    تولید آب سالم مطابق با استانداردهای آشامیدنی پس از عبور از ممبرین های اسمز معکوس
    ضد عفونی نهایی آب با استفاده از عملیات کلرزنی یا تزریق ازن. بعد از این مرحله آب جهت ضدعفونی و از بین بردن باکتری های باقیمانده به دستگاه UV هدایت شده و ذخیره می شود .
    مجهز بودن به سیستم بسته بندی و قابلیت بسته بندی آب به صورت بسته های یک لیتری و ...

پکیج تصفیه آب سیار

پکیج تصفیه آب سیار
پکیج تصفیه آب سیار